Prenses Ev Temizlik Oyunu

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Sürüm 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Selfie Soft
Kızlarınız temizlik yapmak istemiyor ve bunun sıkıcı bir iş olduğunu mu düşünüyor? O halde bu oyunu ona mutlaka oynatmalısınız.

Kızlarınız temizlik yapmak istemiyor ve bunun sıkıcı bir iş olduğunu mu düşünüyor? O halde bu oyunu ona mutlaka oynatmalısınız.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza Prenses Ev Temizlik Oyunu oyununu yükleyerek çocuklarınıza oynatabilir ve ona temizlik yapmanın eğlenceli yanlarını göstererek onun ev işlerini sevmesini sağlayabilir ve öğrenmesine de destek olabilirsiniz.

Oyunda kızlarınız mutfağı, banyoyu ve odasını temizleyecekler. Ancak ev o kadar dağınık ki her yerde çöpler var ve eşyaların hiç biri olması gerektiği yerde değil. Kızlarınız işe ilk olarak etraftaki çöpleri toplayarak çöp kutusuna atmak ile başlayacaklar. Sonra eşyaları toplayıp ait olduğu yerlere koyacaklar ve temizlik işlemine başlayacaklar. Elektrik süpürgesi ile her yeri süpürecek ve her yeri silerek tertemiz yapacaklar. Evin pırıl pırıl olmuş halini görmek ve bunu kendilerinin başardığını görmek onları çok heveslendirecek ve mutlu edecek. Çok eğlenceli bu mükemmel oyunu Android tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Prenses Ev Temizlik Oyunu indir